Kim jesteśmy

Management Partners to zespół doświadczonych managerów z ponad 15-letnią praktyką w realizacji poważnych projektów biznesowych oraz w operacyjnym zarządzaniu średnimi i małymi przedsiębiorstwami. Posiadamy kompetencje managerskie w obszarze business development na poziomie zarządów spółek, dyrektorów wykonawczych oraz szefów projektów. W zakresie naszych doświadczeń znajdują się: tworzenie strategii i działań rozwojowych, zarządzanie sprzedażą i marketingiem, komercjalizacja nowych produktów oraz zarządzanie zmianą w organizacji.
Nasze kluczowe doświadczenia zdobywaliśmy w sektorze nowoczesnych technologii - jednej z najszybciej rozwijających się branż polskiej gospodarki. Braliśmy udział w wielu innowacyjnych wdrożeniach w obszarze Internetu, telekomunikacji, telewizji cyfrowej, usług mobilnych oraz szeroko-pojętych multimediów. Mamy za sobą również realizację kilku poważnych projektów rozwojowych w innych branżach. Działaliśmy na rynkach B2B oraz B2C, dzięki czemu znamy i rozumiemy ich odmienność oraz specyfikę.
Nabywaliśmy praktyki biznesowej pracując zarówno dla dużych firm telekomunikacyjnych, dystrybucyjnych, handlowych, a także z inwestorami prywatnymi i instytucjonalnymi dzięki czemu koncentrujemy się w naszej działalności na praktycznych aspektach biznesu. Skuteczność prowadzonych przez nas projektów osiągamy dzięki połączeniu usług doradczych z bezpośrednim udziałem w implementacji zaleceń oraz realizacji konkretnych działań operacyjnych wewnątrz organizacji Klienta. Posiadane doświadczenie operacyjne i zasada prowadzenia projektów „od wewnątrz” zdecydowanie wyróżnia Management Partners na rynku.
Naszą pasją jest formułowanie i wdrażanie strategii dla nowatorskich przedsięwzięć, a także modelowanie oraz wprowadzanie na rynek nowych usług i produktów, jak również zarządzanie operacyjne i wspieranie organizacji na różnych etapach rozwoju. Słowem wszystko co kryje się pod hasłem business development. Wysoko cenimy pracę z innymi ludźmi, potrafimy dzielić się doświadczeniami, inspirować oraz podejmować wspólne wyzwania.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czas: 0.010 sek